Ξαναέκλεισε ο δρόμος για τα Άγραφα στην θέση Σβερωνεϊκα από νέα κατάπτωση. Στην τοποθεσία βρίσκονται μισθωμένα μηχανήματα από την Αντιπεριφέρεια Ευρυτανίας.
Λόγω της μεγάλης κατολίσθησης, είναι πολύ δύσκολο για να ανοίξει σήμερα ο δρόμος,Προς το παρόν η οδική πρόσβαση για τα Άγραφα γίνεται μέσω του Σύχνικου – Μοναστηράκι.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο