Ο Δήμος Καρπενησίου δημοπράτησε σήμερα τα μηχανήματα έργων για την αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου. Η Πολιτική Προστασία του Δήμου εν’ όψει του χειμώνα μεριμνά για την άμεση αντιμετώπιση των δύσκολων καιρικών συνθηκών.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο