Στην 14η συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Στερεάς Ελλάδας, που πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 24 Οκτωβρίου 2016 στη Λαμία, παρευρέθηκε ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης. Στη συνεδρίαση συζητήθηκαν διάφορα θέματα ενόψει του Ετήσιου Τακτικού Συνεδρίου της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Στερεάς Ελλάδας που θα πραγματοποιηθεί στις 11 και 12 Νοεμβρίου 2016 στα Καμένα Βούρλα.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο