Καλεσμένη στην εκπομπή #info975 και στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο η Αντιπεριφερειάρχης Ορεινής και Δασικής Οικονομίας κα Κατερίνα Καλαντζή.
Ακούστε ΕΔΩ:
Καλεσμένη στην εκπομπή #info975 και στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο η Αντιπεριφερειάρχης Ορεινής και Δασικής Οικονομίας κα Κατερίνα Καλαντζή.
Ακούστε ΕΔΩ:
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες